Kino COCA-COLA PLAZA

Hea klient!

Seoses kino Coca-Cola Plaza omanikuvahetusega on kino 30.-31.05 suletud ja 1. juunist taas avatud Coca-Cola Plazast saab Apollo kino. Linastuvatele filmidele saab osta kinopileteid Coca-Cola Plaza kinno Apollo Kino kodulehelt: www.apollokino.ee

Apollo Kino Coca-Cola Plaza jätkab igapäevast opereerimist eesmärgiga pakkuda tallinlastele jätkuvalt suurepäraseid kinoelamusi! Edaspidi kinosoodustuste saamiseks tutvu Apollo Klubi tingimustega ja liitu klubiga siin: https://www.apollokino.ee/info/club

Enne 01.06.2022 soetatud Forum Cinemas kinkepiletid ja kinkekaardid kehtivad edasi Forum Cinemas Viljandi Centrum kinos ja kuni kinkekaartide/-piletite kehtivuse lõpuni ka Apollo Kino Coca-Cola Plazas. Võimalikest muudatustest kinkepiletite ja kinkekaartide realiseerimise korras anname oma klientidele jooksvalt teada.

Täpsema info ja küsimuste korral vastab info@apollokino.ee

Coca-Cola Plaza on Eesti esimene just kino tarbeks ehitatud 11 kinosaaliga meelelahutuskompleks, mis on alates avamisest 2001. aastal olnud suunanäitajaks ja teerajajaks kohalikul kinomaastikul. Seda nii sisult kui ka vormilt, sest oleme suurt rõhku pannud filmivaliku mitmekesisusele, eriprogrammidele ning kvaliteetsele ja mugavale kinokülastusele. 

Lisaks suurimatele kinohittidele ning erinevate žanrite filmidele leiab meie kavast 3D-filme, Metropolitan Opera ooperietendused, London National Theatre’i draamaetenduste otseülekanded, balletilavastused, maailma suurimate muusikastaaride kontsertfilmid ja isegi suurimad spordiülekanded.

Meie kinosaalides leiab korraga istekoha kokku 1666 inimest ning kasutusel on hetkel hinnatuim digitaalne 3D-tehnoloogia. Kõik kinosaalid on varustatud maailmatasemel helisüsteemi ja mugavaimate istmetega. Veelgi suurema mugavuse tagamiseks on LUXE saalid sisustatud üksnes lamamistoolidega ning A. Le Coq Sviit pakub erilist eksklusiivsust koos teenindusega otse kinosaali.   

A. Le Coq Sviiti on võimalik reserveerida ka sünnipäevadeks, esitlusteks, privaatseanssideks, konverentsideks ning muudeks üritusteks. Kinosaali juurde kuulub ka rikkaliku valikuga baar.

  
 
Kinomajas vastutab toekama kõhutäie eest restoran Basiilik või kinosaali kaasa võtmiseks fuajees asuv Hot’n’Fresh, kus pakutakse kehakinnitust wrappidest tervislike smuutideni, kommipood Suhkrusüda valikus on kõiksugu snäkid, joogid, erinevad kombinatsioonid soolasest ja magusast popkornist, nacho’dest ning terve seina ulatuses erinevaid komme. 

 

Kui kinokülastaja on läbinud piletivärava, võib ta enne saali suundumist osta midagi meelepärast ka 2. korrusel asuvast popkorni- ja karastusjookide müügipunktist.
 
Kinopiletite ostmine - lisaks tavapärastele piletikassadele on võimalik pileteid soetada ka internetist või mobiilist. Kodulehel www.forumcinemas.ee ja Forum Cinemas rakenduses (iOS, Android ja Windows) on võimalik reaalajas näha vabade kohtade arvu ning piletiostul on võimalik istekohti ise valida. Samuti saab piletit osta kino fuajees asuvatest piletiautomaatidest.
 

Ajaloost:

Eesti esimene multiplex-kino Coca-Cola Plaza pidulik avaüritus toimus 2001. aasta 10. märtsil. Ametlikuks avafilmiks oli Robert Zemeckise draama “Kaldale uhutud” Tom Hanksiga peaosas. Avamishetkel oli Coca-Cola Plaza  üks moodsaimad kinosid terves Skandinaavias. Tänu kino pidevale täiustamisele on ka tänasel päeval kinokompleks endiselt siinse kinomaastiku eestvedajaks, suunanäitajaks ja kinokultuuri arendajaks.
2007. aastal ületas Coca-Cola Plaza külastajate arv aastas maagilise miljoni piletiostja piiri. 

Kohtumiseni kinos!

Jujutsu Kaisen 0