Piletihinnad
 Kinokava
 Asukoht ja parkimine
 Sisekorraeeskirjad
 Tagasiside

Kino CENTRUM

Tallinna 22, 71008 Viljandi

Kino avatakse pool tundi enne esimese seansi algust.

Telefon: 4355311


FORUM CINEMAS CENTRUM avas Viljandis uksed 10. märtsil 2017.  

Forum Cinemas Centrum toob Lõuna-Eesti filmisõpradeni iga päev rikkaliku valiku uusimaid filme ja põnevaid eriüritusi, mille hulgast leiab meelelahutust igas vanuses ning huvidega kinokülastaja. Mängufilmid on varustatud eesti- ja venekeelsete subtiitritega ja kogupere animatsioonid jõuavad Viljandisse ka eesti keelde dubleerituna.

Forum Cinemas Centrum asub Viljandi elu ja linna keskpunktis, Centrumi juurdeehituse teisel korrusel.

Kino kaks saali (168 ja 87 kohta) pakuvad filmisõpradele rikkalikku filmivalikut ja maailmatasemel heli ning pildikvaliteeti. Kino kaks saali on varustatud tänapäeva kinotehnika absoluutse tipptehnika – digitaalprojektsiooni projektoritega, mis võimaldavad vaatajateni tuua lisaks täisdigitaalsetele filmidele ka ruumilise pildiga 3D-filme. Mugavad kõrge seljatoega kinotoolid on varustatud hea tava kohaselt joogitopsihoidikutega ning tänu tõusvatele pingiridadele on kinokülastajatele tagatud täielik vaateväli kogu ekraanile, samuti on ridade vahele jäetud piisavalt ruumi jalgade väljasirutamiseks. Tõelist kinoelamust pakuvad suured, kergelt kumerad kinoekraanid, mis tagavad projektori valguse ühtlase jaotumise ning tavapärastest lameekraanidest selgema ja teravama pildi. 
 
Lisaks paljudele kaasaegse kino mugavustele pakub Forum Cinemas Centrum filmisõbrale maailmatasemel tehnilist kvaliteeti ja head teenindust. Filmide demonstreerimisel tagavad kõrgekvaliteedilise heli tipptasemel heliprotsessorid ja spetsiaalselt täiusliku helipildi loomiseks väljatöötatud kõlarid. Suurim saal on varustatud Dolby Atmos helisüsteemiga, mis pakub erakordset tipptasemel heli nagu viibiksite ise sündmuste keskel.

Kinopiletite ostmine on tehtud filmisõpradele äärmiselt mugavaks — lisaks eelmüügile piletikassadest on võimalik pileteid soetada ka internetist või mobiilist. Kodulehel www.forumcinemas.ee ja Forum Cinemas rakenduses (iOS, Android ja Windows) on võimalik reaalajas näha vabade kohtade arvu, piletiostul on võimalik istekohti ise valida. Samuti on võimalik pilet osta kino sissepääsu juures asuvast piletiautomaadist.

3D filmide puhul saate endale lunastada 3D filmi vaatamiseks vajalikud korduvkasutatavad 3D prillid kino müügipunktist, mis pakub filmielamuse kõrvale ka parimaid snäkke ja jooke.

Kino operaatoriks on Forum Cinemas OÜ ja kino kuulub Eestis samasse kinoketti Tallinnas asuva kinoga Coca-Cola Plaza ning Tartus asuva kinoga Ekraan. Forum Cinemas ketti kuulub Soomes, Eestis, Lätis ning Leedus kokku enam kui sada kinosaali.


Meeldejäävaid filmielamusi,
Forum Cinemas Centrum