Piletihinnad
 Kinokava
 Asukoht ja parkimine
 Sisekorraeeskirjad
 Tagasiside

Kino ASTRI

Tallinna mnt. 41, 20605 Narva 
Kino avatakse pool tundi enne esimese seansi algust.


Telefon: 3 567 410

 

Forum Cinemas Astri toob Ida-Virumaa filmisõpradeni iga päev rikkaliku valiku uusimaid filme, mille hulgast leiab meelelahutust igas vanuses ning huvidega kinokülastaja. Kõik suuremad kassahitid esilinastuvad  kinos Astri  samaaegselt Tallinna ja Tartuga.  Filmid on varustatud eesti- ja venekeelsete subtiitritega ja mitmed suurfilmid jõuavad Narva ka vene keelde dubleerituna.

Forum Cinemas Astri asub Narva elu keskpunktis, Ida-Virumaa moodsaima  kaubandus- ja meelelahutuskeskuse Astri juurdeehituse kolmandal korrusel.  Kino  kolm saali (147, 131 ja 131 kohta) pakuvad filmisõpradele rikkalikku filmivalikut  ja maailmatasemel heli ning  pildikvaliteeti. Kino kaks saali on varustatud tänapäeva kinotehnika absoluutse tipptehnika – digitaalprojektsiooni projektoritega, mis võimaldavad vaatajateni tuua lisaks täisdigitaalsetele filmidele ka ruumilise pildiga 3D-filme. Mugavad kõrge seljatoega kinotoolid on varustatud hea tava kohaselt joogitopsihoidikutega ning tänu tõusvatele pingiridadele on kinokülastajatele tagatud täielik vaateväli kogu ekraanile, samuti on ridade vahele jäetud piisavalt ruumi jalgade väljasirutamiseks.  Tõelist kinoelamust pakuvad  suured, 10-meetri laiused kergelt kumerad kinoekraanid, mis  tagavad projektori valguse ühtlase jaotumise ning tavapärastest lameekraanidest selgema ja teravama pildi. 
 
Lisaks paljudele kaasaegse kino mugavustele pakub Forum Cinemas Astri filmisõbrale maailmatasemel tehnilist kvaliteeti ja head teenindust. Filmide demonstreerimisel tagavad kõrgekvaliteedilise heli tipptasemel Dolby Digital heliprotsessorid ja Kling & Freitag kõlarid.

Kuna tänapäeva kino ei ole pelgalt ainult koht filmide vaatamiseks, siis leiab kinokavast ka mitmeid eriüritusi nagu näiteks  igakuised beebihommikud pisipõnnidega kinno tulevatele emmedele-issidele, mis on heaks vahelduseks lastega kodus olevatele vanematele. Samuti on järjest enam publiku poolehoidu võitmas regulaarsed ooperietenduste otseülekanded New Yorgi Metropolitan Operast ja London National Theatre’i draamaetenduste translatsioonid suurel ekraanil. Kinost Astri leiab alati midagi uut ja huvitavat.

Kinopiletite ostmine on tehtud filmisõpradele äärmiselt mugavaks — lisaks eelmüügile piletikassadest on võimalik pileteid soetada ka internetist. Kodulehel www.forumcinemas.ee on võimalik reaalajas näha vabade kohtade arvu, piletiostul on võimalik istekohti ise valida. Kui ostetud piletid samal hetkel välja trükkida saab kinno jõudes kohe kinosaali suunduda ilma, et peaksid eelnevalt järjekorras seisma.

FORUM CINEMAS ASTRI avas Narvas uksed 20. aprillil 2006.  
Kino operaatoriks on Forum Cinemas AS ja kino kuulub Eestis samasse kinoketti Tallinnas asuva kinoga Coca-Cola Plaza ning Tartus asuva kinoga Ekraan. Forum Cinemas ketti kuulub Soomes, Eestis, Lätis ning Leedus kokku enam kui sada kinosaali.

Meeldejäävaid filmielamusi,
Forum Cinemas Astri