Uuel aastal uue hooga!


Sushi Plaza ning Coca-Cola Plaza toovad teieni ühe suurepärase kampaania: jaanuaris ja veebruaris saad kinopiletiga Sushi Plazast kogu menüüst -15% soodustust. Selle imelise kampaania puhul loosib Sushi Plaza 20.01.2017 välja ühe rikkaliku õhtusöögi neljale sõbrale, koos nelja kinopiletiga. Loosimine toimub Sushi Plaza Facebook'i lehel.

Sushi Plaza, olles üks Tallinna sushirestoranide lipulaevadest, avas oma uksed 2013. aasta märtsis kesklinnas. Avamispäevast peale on eesmärgiks olnud pakkuda enda külalistele meeldivat õhkkonda, kvaliteetset teenindust, head muusikat ning mis peamiseks - rikkaid maitseelamusi seoses tänapäeva maitsetrendide ja Jaapani köögi traditsioonidega. 

 

TÄHELEPANU MAIASMOKAD!


Vaata kinos Coca-Cola Plaza mõnda head filmi ning vaheta oma paber- või elektrooniline kinopilet ükskõik millises BabyBack restoranis TASUTA üllatus-magustoidu vastu!

NB! Pilet kehtib 7 päeva peale kinoseanssi. Tasuta magustoidu saab, kui tellida lisaks ka täishinnaga pearoog. Ühe tellimusega saab 1 inimene korraga 1 magustoidu. Magustoite kaasa ei pakita.