Veebruarikuus saad RIMI kaardiga kinos soodustust! 


Tule veebruaris kinno Coca-Cola Plaza või Ekraan, näita oma RIMI kliendikaarti või ütle kassas märksõna "Rimi" ning saad tavahinnaga kinopiletit -25% soodustust! Soodushinnaga pileteid saab osta ka meie koduleheküljelt sisestades märksõna "Rimi" soodustuse reale.

Pakkumine kehtib vahemikus 1.02.17 - 28.02.17 tavahinnaga piletitele (nii 2D kui 3D filmid), kuid ei kehti A. Le Coq Sviidi ja eriürituste piletitele ega soodushinnaga piletitele (Kinoklubi, lapse, õpilase, pensionäri ja ajateenija piletitele).

Lisaks on meil käimas ka loosimine! 


Mõnusaid kinoelamusi!

Sinu Forum Cinemas ja RIMI

 


Kõik Coca-Cola Plaza sõbrad on ka MySushi sõbrad! 


Meil on Sulle super pakkumine! Veebruaris Coca-Cola Plaza kinopiletiga MySushi Mere pst. 4 restoranis on sushidele pakkumine 2=1 ehk KAKS sushit ühe hinnaga (väljaarvatud 14.02)! Ära maga head pakkumist maha!

NB! Pakkumine kehtib pühapäevast neljapäevani! 

 

 

Uuel aastal uue hooga!


Sushi Plaza ning Coca-Cola Plaza toovad teieni ühe suurepärase kampaania: jaanuaris ja veebruaris saad kinopiletiga Sushi Plazast kogu menüüst -15% soodustust. Selle imelise kampaania puhul loosib Sushi Plaza 20.01.2017 välja ühe rikkaliku õhtusöögi neljale sõbrale, koos nelja kinopiletiga. Loosimine toimub Sushi Plaza Facebook'i lehel.

Sushi Plaza, olles üks Tallinna sushirestoranide lipulaevadest, avas oma uksed 2013. aasta märtsis kesklinnas. Avamispäevast peale on eesmärgiks olnud pakkuda enda külalistele meeldivat õhkkonda, kvaliteetset teenindust, head muusikat ning mis peamiseks - rikkaid maitseelamusi seoses tänapäeva maitsetrendide ja Jaapani köögi traditsioonidega. 

 

TÄHELEPANU MAIASMOKAD!


Vaata kinos Coca-Cola Plaza mõnda head filmi ning vaheta oma paber- või elektrooniline kinopilet ükskõik millises BabyBack restoranis TASUTA üllatus-magustoidu vastu!

NB! Pilet kehtib 7 päeva peale kinoseanssi. Tasuta magustoidu saab, kui tellida lisaks ka täishinnaga pearoog. Ühe tellimusega saab 1 inimene korraga 1 magustoidu. Magustoite kaasa ei pakita.