Kino info

A. Le Coq Sviit uueneb!

|
Coca-Cola Plaza A. Le Coq Sviit on läbimas uuenduskuuri.

A. Le Coq Sviit on läbimas uuenduskuuri ning seega ei toimu antud kinosaalis hetkel ka seansse. Vabandame ebamugavuste pärast!

Küll aga ootab juba novembri lõpus Sind tõelisele staarile vääriline A. Le Coq Sviit.

 

Kohtumiseni!

Sinu Coca-Cola Plaza

 

Kino Coca-Cola Plaza kinopiletiga pargi südalinnas 3 euro eest 3 tundi!

27.10.2017, Kino info
Alates augustist on kõigil Coca-Cola Plaza kinopileti omanikel filmi toimumise päeval võimalus parkida Viru Keskuse parkimismajas 3 euro eest 3 tundi!

Suurimad Forum Cinemas kinofännid said osaleda “Klassikokkutulek 2” võtetel

27.10.2017, Kino info
Pühapäeval, 6. augustil toimusid hittfilmi "Klassikokkutulek" teise osa stseenide filmimine Coca-Cola Plaza ruumides, kus lõid kaasa ligi 50 kinofänni ja Forum Cinemas töötajat. Filmis ilmusid uute tegelastena mängu Tanja Mihhailova-Saar ja Indrek Ojari.

Coca-Cola Plaza A. Le Coq Sviidis toimus vahva pulmapidu

27.10.2017, Kino info
31. juulil peeti kino Coca-Cola Plaza A. Le Coq Sviidis pulmapidu, kus sõprade ja lähedaste ringis pandi paari Ljudmila ja Tanel, sündmust tähistati ühise mõnusa filmivaatamise ning toreda pidulauaga.

Scape saal hinnati Euroopa parimaks!

27.10.2017, Kino info
Euroopa juhtival kinokonverentsil CineEurope kuulutati Euroopa parimaks kinosaaliks Finnkino Helsingi linnasüdames asuv Tennispalatsi kino Scape saal.

Emadepäev tõi kinno sajad suurpered üle Eesti

27.10.2017, Kino info
Emadepäeval kutsusime lasterikkaid peresid tasuta kinopäevale meie Tallinna, Tartu ja Viljandi kinodesse, mis tõi kokku pea 800 filmihuvilist.

Viljandi sai kauaoodatud kino!

27.10.2017, Kino info
10. märtsil avasime kinosõpradele Viljandi uhiuue kino uksed, mis mahutab kõrgetasemelise tehnika ja mugava sisustusega kahes saalis kokku pea 260 vaatajat.

Nordic Cinema Groupi uueks omanikuks sai kinooperaator AMC

27.10.2017, Kino info
Täna, 23. jaanuaril omandas AMC Entertainment Holdings (AMC) Põhja- ja Baltimaade suurima kinooperaatori Nordic Cinema Groupi (NCG), kuhu kuuluvad Eestis Forum Cinemas kinod Tallinnas ja Tartus. AMC ostis NCG investeerimisettevõttelt Bridgepoint ja Rootsi meediagrupilt Bonnier.

Parimaks rahvusvaheliseks kinonäitajaks nimetati Nordic Cinema Groupi juht Jan Bernhardsson

27.10.2017, Kino info
CineEurope omistas 2015. aasta parima rahvusvahelise kinonäitaja tiitli Nordic Cinema Groupi tegevdirektor Jan Bernhardssonile. Auhind antakse üle CineEurope messil, mis leiab aset 22.–25. juunil Hispaanias Barcelonas.