Kino Eksklusiiv on eriline sündmus kinosõbrale, kellele meeldivad uued filmid ja eksklusiivsed kingitused!
 

Järgmine suurejooneline sündmus toimub 18. jaanuaril kino Coca-Cola Plaza SCAPE saalis Kuldgloobuse võitnud pingelise thrilleri "Ööloomad" esilinastusega. Uksed avame külalistele kell 18.20 ning film algab kell 19.00. Värskendust pakub külalistele A. Le Coq ja suu teeb magusaks Premia. Lisaks filmivaatamisele toimub suur auhinnaloos ja moeshow ning igat külalist ootab kingikott! Kohal on fotograaf, kes suurepärase õhtu jäädvustab. 

Soovitustlik dresscode on sel korral smart casual!


Auhinnad on välja pannud:

  • Ti Sento ehe - peaauhind
  • LUMM eksklusiivne lillebukett
  • I.L.U poolt kingitus
  • Ööloom unemaskid
  • Italia Independet päikeseprillid
  • TradeHouse kinkekomplekt 
  • Billy Boy 
  • Restoran Babulja 
  • Klubi Teater VIP peopakett
  • JOIK kinkekomplekt


Piletid hinnaga 8,10€ on juba müügil!


 

 

"KINO EKSKLUSIIV" eelmiste sündmuste pildid:


28. juuli sündmuse pildid, film "Jason Bourne"
10. augusti sündmuse pildid, film "Pahad emmed"
7. septembri sündmuse pildid, film "Bridget Jonesi beebi"
6. oktoobri sündmuse pildid, film "Tüdruk rongis"
24. novembri sündmuse pildid, film "Liitlased"
7. detsembri sündmuse pildid, film "Kontori jõulupidu"

 

 

Ööloomad

Parima meeskõrvalosa Kuldgloobus: Aaron Taylor-Johnson

Kaasaja ühe põnevaima filmitegija, Tom Fordi (A Single Man, 2009) painajalikult pingeline thriller "Ööloomad" kompab peenikest joont, mis eraldab armastust julmusest ja kättemaksu lunastusest. Oscari nominendid Amy Adams (American Hustle, 2013) ja Jake Gyllenhaal (Brokeback Mountain, 2005) kehastavad lahutatud abielupaari avastamas tumedaid nurgataguseid nii iseendi kui teise hinges. 

Los Angelese kunstivahendaja Susan Morrow (Amy Adams) elab äärmiselt privilegeeritud, kuid hingeliselt sisutühja elu koos abikaasa Hutton Morrow’ga (Armie Hammer). Ühel nädalalõpul, kui Hutton on taas ühel oma järjekordsel ärireisil, saab Susan postipaki käsikirjaga. See on romaan pealkirjaga „Ööloomad“ ning selle autoriks tema endine abikaasa Edward Sheffield (Jake Gyllenhaal), kellega Susan pole juba aastaid suhelnud. Käsikirjaga kaasas on kiri, milles Edward väljendab soovi oma peatsel külaskäigul L.A.-sse Susaniga kohtuda. Üksi kodus asub Susan käsikirja lugema. Romaan on pühendatud talle, kuid selle sisu on vägivaldne ja ruineeriv, sündmustik valusalt isiklik ja allegooriline. Edwardi kirjutatust sügavalt mõjutatuna hakkab Susanile tahtmatult meenuma kõik see, mis minevikus nende vahel oli ning tema elus tehtud valikud saavad uue mõistmise valguses ümber hinnatud. Armastus, mis tundus olevat ammu surnud, lööb lõkkele ning selguvad tõelised kangelased nii elus kui fiktsioonis.

Veneetsia filmifestivali žürii eripreemiaga auhinnatud ja kriitikute üksmeelse kiidukoori pälvinud meistriteose kõrvalosades teevad võimsad rollisooritused ka Aaron Taylor-Johnson (Avengers: Age of Ultron, 2015) ja Michael Shannon (Revolutionary Road, 2008).