Kino Eksklusiiv on eriline sündmus kinosõbrale, kellele meeldivad uued filmid ja eksklusiivsed kingitused!
 

Järgmine suurejooneline sündmus toimub 14. juunil kell 18.20 kino Coca-Cola Plaza SCAPE saalis suvise komöödia "Rannavalve" esilinastusega. Külalisi ootavad üllatused ning enne filmi algust toimub suur auhinnaloos! Lisaks on kohal fotograaf, kes suurepärase õhtu jäädvustab.

Piletid hinnaga 8,10€ on juba müügil!
 


PS! Auhinnaloos ja film algavad kell 19.00. Uksed avatakse kell 18.20.

 

"KINO EKSKLUSIIV" eelmiste sündmuste pildid:
 

2017

25. mai sündmuse pildid, film "Kariibi mere piraadid: Salazari kättemaks"
12. aprilli sündmuse pildid, film "Kiired ja vihased 8"
8. märtsi sündmuse pildid, film "Kong: Pealuu saar"
8. veebruari sündmuse pildid, film "Viiskümmend tumedamat varjundit"
18. jaanuari sündmuse pildid, film "Ööloomad"


2016

7. detsembri sündmuse pildid, film "Kontori jõulupidu"
24. novembri sündmuse pildid, film "Liitlased"
6. oktoobri sündmuse pildid, film "Tüdruk rongis"
7. septembri sündmuse pildid, film "Bridget Jonesi beebi"
10. augusti sündmuse pildid, film "Pahad emmed"
28. juuli sündmuse pildid, film "Jason Bourne"

 

Rannavalve
 

Kunagisest kultusseriaalist tuntud autoriteetset ja pühendunud vetelpäästekomando pealikku Mitch Buchannonit kehastab seekord miljonite lemmik Dwayne „The Rock“ Johnson (Kiired ja Vihased 8) ning üle kõige Rannavalvega liituda ihalevat kuumaverelist kollanokka Matt Brodyt aga noorteiidol ja komöödiakunn Zac Efron (Neetud naabrid). 

Mitchi supertiimi pääsemiseks tuleb Brodyl ja teistel pretendentidel oma võimeid veenvalt tõestada, sest nii karm töö nagu korra hoidmine rahvarohkel plaažil saab olla vaid kõige osavamate ja nutikamate eelis. Kuigi rannavalvurite põhiülesanne on hoolitseda selle eest, et ükski suvitaja ära ei upuks ega haid kedagi pintslisse pistaks, on ambitsioonikatel supervormis korrajüngritel alatasa hammas verel ka kohaliku politsei pädevusse kuuluvate jamade klaarimise järele. Kui lahe ääres hakkab oma hämarat tegevust laiendama võimukas klubiomanik preili Victoria Leeds (Pryianka Chopra), ei lähe kuigi kaua, et Mitch koos oma ustavate kolleegidega kurikaela jälje üles võtaks.

Legendaarsetes punastes Rannavalve trikoodes siresäärseid, enesekindlaid ja ülisitkeid badass kaunitare mängivad Alexandra Daddario Summer Quinnina, Kelly Rohrbach C. J. Parkerina ja Ilfenesh Hadera Stephanie Holdenina.

 


Suvised KINO EKSKLUSIIV sündmused!

Juulikuus toimub KINO EKSKLUSIIV 5. juulil kell 18.20 kino Coca-Cola Plaza 2. saalis komöödia "Tüdrukuteõhtu" esilinastusega. Külalisi ootavad üllatused ning enne filmi algust toimub suur auhinnaloos! Lisaks on kohal fotograaf, kes suurepärase õhtu jäädvustab.

Piletid hinnaga 8,10€ on peagi müügil!


PS! Auhinnaloos ja film algavad kell 19.00. Uksed avatakse kell 18.20.