Kino Eksklusiiv on eriline sündmus kinosõbrale, kellele meeldivad uued filmid ja eksklusiivsed kingitused!
 

Järgmine suurejooneline sündmus toimub 8. märtsil kino Coca-Cola Plaza SCAPE saalis seiklusrikka actionfilmi "Kong: Pealuu saar" esilinastusega. Kohal tasub olla juba kell 18.20 sest värskendust pakub külalistele A. Le Coq ja igat külalist ootab ka kingitus! Lisaks toimub suur auhinnaloos ning kohal on ka fotograaf, kes suurepärase õhtu jäädvustab.

Auhinnad:

 • Ti Sento ehe
 • TradeHouse  kingikott
 • Kingitus.ee elamuspakett
 • Premia jäätisekomplekt
 • Megazone kinkekaart
 • Klubi Teater VIP-pakett
 • Babulja kinkekaart
 • LUMM lillebukett
 • Kalev Spa lõõgastuspakett
   

Piletid hinnaga 8,10€ on nüüd müügil!
PS! Film on 3D-s, film ja loosimine algavad kell 19.00. 

"KINO EKSKLUSIIV" eelmiste sündmuste pildid:


28. juuli sündmuse pildid, film "Jason Bourne"
10. augusti sündmuse pildid, film "Pahad emmed"
7. septembri sündmuse pildid, film "Bridget Jonesi beebi"
6. oktoobri sündmuse pildid, film "Tüdruk rongis"
24. novembri sündmuse pildid, film "Liitlased"
7. detsembri sündmuse pildid, film "Kontori jõulupidu"
18. jaanuari sündmuse pildid, film "Ööloomad"
8. veebruari sündmuse pildid, film "Viiskümmend tumedamat varjundit"

 

 

Kong: Pealuu saar
 

„Kong: Pealuu saar“ on Jordan Vogt-Robertsi („Suvekuningad“) lavastatud seiklusfilm, mis toob meieni uue versiooni müütilise King Kongi päritolust.

Kirev teadlaste meeskond reisib üheskoos Vaikse ookeani kaardistamata saarele, mis on sama ilus, nagu see on reetlik, teadmata, et nad tungivad müütilise King Kongi aladele.

Et publik saaks salapärasest saarest täiusliku elamuse, filmivad lavastaja Jordan Vogt-Roberts, tema näitlejad ja meeskond kuue kuu jooksul kolmel erineval kontinendil. Filmi ennemuistsed maastikud võetakse üles Hawaii saarestikus Oahu saarel, kus filmimine algas 2015. aasta oktoobris. Lisaks filmitakse Austraalia Gold Coastil ja viimaks ka Vietnamis, kus tegevus jäädvustatakse erinevates kohtades, millest mõnda pole varem üheski filmis nähtud.

Filmi peaosalisi kehastavad Tom Hiddleston („Tasujad“), Samuel L. Jakcson („Vihane kaheksa“), Oscariga pärjatud Brie Larson („Ruum“), John Goodman („Argo“) ja John C. Reilly („Galaktika valvurid“). Rahvusvahelises näiteseltskonnas astuvad veel üles Tian Jing („Police Story: Lockdown“), Corey Hawkins („Straight Outta Compton“), John Ortiz („Steve Jobs“), Thomas Mann („Ilusad olendid“), Shea Whigham („Wall Streeti hunt“), Toby Kebbell („Ahvide planeedi koidik“) ja Eugene Cordero („Suvekuningad“).


Lavastaja: Jordan Vogt-Roberts