Kino Eksklusiiv on eriline sündmus kinosõbrale, kellele meeldivad uued filmid ja eksklusiivsed kingitused!
 

Eelmine suurejooneline sündmus toimus 12. aprillil kino Coca-Cola Plaza SCAPE saalis actionfilmi "Kiired ja vihased 8" esilinastusega. Värskendust pakkusid külalistele A. Le Coq ja Põltsamaa ning lisaks ootas igat külalist ka kingitus! Enne filmi algust toimus suur auhinnaloos ning kohal oli fotograaf, kes suurepärase õhtu jäädvustab.

 

Kohtumiseni järgmisel korral mais! 

 

 

"KINO EKSKLUSIIV" eelmiste sündmuste pildid:


2016

28. juuli sündmuse pildid, film "Jason Bourne"
10. augusti sündmuse pildid, film "Pahad emmed"
7. septembri sündmuse pildid, film "Bridget Jonesi beebi"
6. oktoobri sündmuse pildid, film "Tüdruk rongis"
24. novembri sündmuse pildid, film "Liitlased"
7. detsembri sündmuse pildid, film "Kontori jõulupidu"

2017

18. jaanuari sündmuse pildid, film "Ööloomad"
8. veebruari sündmuse pildid, film "Viiskümmend tumedamat varjundit"
8. märtsi sündmuse pildid, film "Kong: Pealuu saar"
12. aprilli sündmuse pildid, film "Kiired ja vihased 8"

 

 

Kiired ja vihased 8
 

Maailma ühe armastatuima filmiseeria kiired ja vihased kangelased jätkavad oma pöörast teekonda nüüd juba 8. peatükis. Nüüd, kus Dom ja Letty on mesinädalatel, Brian ja Mia erru läinud ning ka ülejäänud tiim vabakäigul, paistab globaalse haardega superbande argielu juba üpriski normaalset elu meenutavat. Ühtäkki ilmub pilti aga müstiline naine, kes võrgutab Domi oma kuritegelikku maailma, millest mees kuidagi välja ei saa. Reetnud endale kõige lähedasemad ja kallimad inimesed on Dom silmitsi oma elu raskeimate katsumustega. 

Kuuba rannikult üle New Yorgi tänavate kuni Barentsi mere jääväljadeni kulgeb lahutamatutest sõpradest eliitüksuse järeleandmatu amokk, et tuua tagasi mees, kes nad kunagi perekonnaks liitis ja tabada anarhist, kel võime külvata ülemaailmset kaost.

"Kiired ja vihased 8" eesotsas Vin Dieseliga toob ekraanile oma alalise staaride paraadi, kuhu kuuluvad Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky ja Kurt Russell. Lisaks Charlize Theronile (Mad Max: Fury Road) astuvad uustulnukatena üles Scott Eastwood (Suicide Squad) ja Oscari-võitja Helen Mirren (The Queen). 

Filmi on lavastanud F. Gary Gray (Straight Outta Compton) ja produtseerinud taas Neal H. Moritz, Michael Fottrell ja Vin Diesel.