12. juunil toimub kinos Coca-Cola Plaza kinosündmus EAKATE KINOKLUBI!
 

EAKATE KINOKLUBI kinosündmusele on oodatud kõik huvilised aga eelkõige just eakamad kinohuvilised. Filmivalikul lähtume just spetsiaalselt teile huvi pakkuvatest filmidest - olgu see siis nii südamlik draama, väärtfilm, mõni kodumaine film või midagi muud erilist. Heli on saalis veidi vaiksem kui tavaseanssidel ning lisaks on sündmusel kohal ka tooteesitlejad, kes uusi huvitavaid tooteid esitlevad. Enne seansi algust toimub auhinnaloos ning igat külalist ootab ka väike kingitus. 

Esmaspäeval, 12. juunil, on oodatud kõik eakamad kinogurmaanid ning muidugi ka teised huvilised kinno Coca-Cola Plaza, kus toimub koostöös Euroapteegiga kinosündmus EAKATE KINOKLUBI! Igat külalist ootab kingitus, Kinotoas ja selle ees 2. korruse fuajees esitletakse erinevaid tooteid ning lisaks toimub enne filmi algust saalis ka suur auhinnaloos.

Filmiks on David Granni bestselleril põhinev seiklusfilm "Kadunud linn Z", mis toimub kell 14.00 Coca-Cola Plaza 3. saalis.

Piletid hinnaga 3,60€ on juba müügil!
 

 

Kadunud linn Z

David Granni bestselleril põhinev „Kadunud linn Z“ jutustab imepärase tõestisündinud loo Briti maadeuurijast Percy Fawcettist (Charlie Hunnam), kes rändab 20. sajandi alguses Amazonase vihmametsadesse ning avastab tõendeid seni tundmatu arenenud tsivilisatsiooni kohta, mis võis kunagi selles piirkonnas õitseda. 

Kuigi teadusringkonnad teda naeruvääristavad ja peavad kõiki põlisrahvaid metslasteks, pöördub sihikindel Fawcett abikaasa (Sienna Miller), poja (Tom Holland) ja adjutandiga (Robert Pattinson) oma hüpoteesi tõestamiseks ikka ja jälle tagasi armastatud džunglisse, kus ta 1925. aastal salapärasel kombel kaduma läheb. 

See eepiline lugu julgusest ja kirest, mida jutustatakse stsenarist-lavastaja James Gray klassikalises filmikeeles, on sütitav austusavaldus avastamishimulisele inimesele ja kinnisideedest kurnatud vastuolulisele seiklejale.