10. juulil toimub kinos Coca-Cola Plaza kinosündmus EAKATE KINOKLUBI!
 

EAKATE KINOKLUBI kinosündmusele on oodatud kõik huvilised aga eelkõige just eakamad kinohuvilised. Filmivalikul lähtume just spetsiaalselt teile huvi pakkuvatest filmidest - olgu see siis nii südamlik draama, väärtfilm, mõni kodumaine film või midagi muud erilist. Heli on saalis veidi vaiksem kui tavaseanssidel ning lisaks on sündmusel kohal ka tooteesitlejad, kes uusi huvitavaid tooteid esitlevad. Enne seansi algust toimub auhinnaloos ning igat külalist ootab ka väike kingitus. 

Esmaspäeval, 10. juulil, on oodatud kõik eakamad kinogurmaanid ning muidugi ka teised huvilised kinno Coca-Cola Plaza, kus toimub koostöös Euroapteegiga kinosündmus EAKATE KINOKLUBI! Igat külalist ootab kingitus, Kinotoas ja selle ees 2. korruse fuajees esitletakse erinevaid tooteid ning Politsei- ja Piirivalveamet jagab kell 13.45 4. saalis head nõu ja nippe. Lisaks toimub enne filmi algust saalis ka suur auhinnaloos.

Filmiks on "Tagasi Burgundiasse", mis toimub kell 14.00 Coca-Cola Plaza 4. saalis.

Piletid hinnaga 3,60 € on nüüd müügil!
 

 

 

Tagasi Burgundiasse

30-aastane Jean (Pio Marmaï “Kõrvalehüpe”) on viimased kümme aastat mööda ilma rännanud ega ole suhelnud oma perekonnaga lapsepõlvekodus Burgundias. Kuid kui tema isa on suremas, kutsutakse ta välismaalt tagasi koju Prantsusmaale. 

Käes on suve lõpp ja lähenev viinamarja saagi korjamine võimaldab Jeanil õe Juliette’iga (Ana Girardot “Escobar. Kaotatud paradiis") ja venna Jérémiega (François Civil “Nagu ülal / nõnda all) suhteid soojendada ning pere viinamarjakasvanduse tulevik otsustada.

Aastaaegade vaheldumisest ja veini valmistamise protsessist sõltudes taastavad siiralt ja kirglikult viinamarjakasvandusse suhtuvad vennad ja õde aasta vältel oma suhted.