11. septembril toimub kinos Coca-Cola Plaza kinosündmus EAKATE KINOKLUBI!
 

EAKATE KINOKLUBI kinosündmusele on oodatud kõik huvilised aga eelkõige just eakamad kinohuvilised. Filmivalikul lähtume just spetsiaalselt teile huvi pakkuvatest filmidest - olgu see siis nii südamlik draama, väärtfilm, mõni kodumaine film või midagi muud erilist. Heli on saalis veidi vaiksem kui tavaseanssidel ning lisaks on sündmusel kohal ka tooteesitlejad, kes uusi huvitavaid tooteid esitlevad. Enne seansi algust toimub auhinnaloos ning igat külalist ootab ka väike kingitus. 

Esmaspäeval, 11. septembril, on oodatud kõik eakamad kinogurmaanid ning muidugi ka teised huvilised kinno Coca-Cola Plaza, kus toimub koostöös Euroapteegiga kinosündmus EAKATE KINOKLUBI! Igat külalist ootab kingitus, Kinotoas ja selle ees 2. korruse fuajees esitletakse erinevaid tooteid ning enne filmi algust toimub saalis ka suur auhinnaloos.

Filmiks on romantiline draama "Tulbipalavik", mis toimub kell 14.00 Coca-Cola Plaza 4. saalis.

Piletid hinnaga 3,60 € on nüüd müügil!

 

 

Tulbipalavik

„Tulbipalaviku“ tegevus toimub 17. sajandi Amsterdamis, kus abielunaisel (Alicia Vikander, „Taani tüdruk“) tekib kirglik armusuhe kunstnikuga (Dane DeHaan, „Vastumürk tervisele“), kes on palgatud tema portreed maalima. Armastajad riskeerivad pakataval tulbisibulaturul, et üheskoos põgenemiseks raha koguda.

Põhineb Deborah Moggachi romaanil „Tulbipalavik“.