Buduaar Teen läheb kinno 


"Buduaar Teen läheb kinno" on Coca-Cola Plaza noortele suunatud sündmus, mille raames toome vaatajani hetkel kõige populaarsema noortefilmi ning palju ägedaid tegevusi. 

Järgmine kinosündmus toimub 16. märtsil kino Coca-Cola Plaza 2. saalis. Filmiks on fantaasiarohke romantilise muusikali "Kaunitar ja koletis" esilinastus. Kohal tasub olla juba 18.20, sest sündmuselt ei puudu üllatused! Lisaks on kohal Buduaar TEEN üllatuskülaline ning fotograaf, kes soovijatest pilti teeb. 

Osalejate vahel läheb loosi hulgaliselt auhindu:

  • Peauhinnaks Buckley London ehe
  • TradeHouse kingikott
  • Lorenz kingikott
  • Kingitus.ee elamuspakett
  • Buduaar TEEN aastatellimus
  • Megazone kinkekaart
  • Kalev Spa pääsmed kahele


Piletid hinnaga 7,10€ on juba müügil!
PS! Film on 3D-s, film ja loosimine algavad kell 19.00.

 


"BUDUAAR TEEN LÄHEB KINNO" pildid:
 

28. juulil toimunud sündmuse pildidfilm "Närvidemäng"
​28. septembril toimunud sündmuse pildidfilm "Miss Peregrini kodu ebaharilikele lastele"
​16. novembril toimunud sündmuse pildidfilm "Fantastilised elukad ja kust neid leida"
​21. detsembril toimunud sündmuse pildidfilm "Laula"
​1. veebruaril toimunud sündmuse pildidfilm "Kosmos meie vahel"

 

 

Kaunitar ja koletis

Disney “Kaunitar ja koletis” on uusversioon sama stuudio animafilmist, mis nüüdseks üle 25 aasta tagasi kinodesse saabus ja kõikide kinokülastajate südamed esmalt võitis ja seejärel sulatas. Ka uues loos on peategelaseks tegus ja tarmukas Belle, kes soovib näha maailma, mis jääb väljapoole unist külakest, kus ta ühes oma isaga elab ning kus ta peab tõrjuma endast keskmisest paremal arvamusel oleva Gastoni lähenemiskatseid. Kõik muutub aga hetkel, kui ta satub keset sügavat laant asuvasse lossi, mille asukatel lasub karm needus...

Vaatamata tema hingesopis asuvatele kartustele sõbruneb ta lossiasukatega, kuid sootuks raskem on ligi pääseda lossiperemehest Koletise südamele... 

Filmi silmapaistvas näitlejaansamblis on Emma Watson ("Harry Potteri" saaga) Belle, Dan Stevens ("Downton Abbey") on Koletis, Luke Evans ("Kiired ja vihased 6") on Gaston, nägus, ent pinnapealne külamees, kes ihkab Belle'i kätt, Oscari-võitja Kevin Kline ("Kala nimega Wanda") on Maurice, Belle’i omapärane, aga armastusväärne isa; Josh Gad on Lefou, Gastoni paljukannatanud kannupoiss, Ewan McGregor on küünlajalg Lumiere, Stanley Tucci on klavessiin Maestro Cadenza, Gugu Mbatha-Raw on tolmuhari Plumette, 6-kordne Tony auhinna võitja Audra McDonald on riidekapp Madame Garderobe, Ian McKellen as Cogsworth, the mantel clock; and two-time Academy Award® winner Emma Thompson as the teapot, Mrs. Potts.

Filmi lavastajaks on Oscari-võitja Bill Condon ("Chicago") ning filmi stsenaarium põhineb 1991. aasta animeeritud linalool, mis on tänaseks tsementeerinud end moodsasse kinoklassikasse. Taas kord on heliloojaks 8-kordne Oscari-võitja Alan Menken, kes võitis Akadeemia auhinna ka 1991. aasta filmi eest ja seda nii parima muusika kui parima filmilaulu kategoorias.