Buduaar Teen läheb kinno 


"Buduaar Teen läheb kinno" on Coca-Cola Plaza noortele suunatud sündmus, mille raames toome vaatajani hetkel kõige populaarsema noortefilmi ning palju ägedaid tegevusi. 

Järgmine kinosündmus toimub 7. juunil kino Coca-Cola Plaza 2. saalis. Filmiks on seiklusrohke actioni "Muumia" esilinastus. Kohal tasub olla juba veidi varem, sest sündmusel on kohal Buduaar TEEN üllatuskülaline, kellega koos pilti saab teha. Üllatuskülaliseks on sel korral laulja ja laulukirjutaja Triinu Paomets ehk Lepatriinu!

Lisaks ootavad sündmuse külalisi üllatused ning enne filmi algust toimub suur auhinnaloos

Auhinnad loosimisel:

  • Peaauhinnaks Buckley London kaunis ehe
  • Kingitus.ee elamuspakett
  • Premia jäätisekast
  • CandyKing põnev kingikott
  • Katjes maiustused
  • Balsnackilt kast kartulikrõpse
  • TradeHouse ilukott
  • Buduaar Teen ajakirja aastatellimus

Igat külastajat ootab sündmusel karastusjook Coca-Colalt, Alprolt mandlipiimajook ning Balsnackilt tšilli-peekoni kartulikrõpsud. Sündmusel abistab Nuit events.


Piletid hinnaga 7,10€ on juba müügil, film linastub 3D-s!
Auhinnaloos ja film algavad kell 18.00, uksed avatakse kell 17.20.
 


 


"BUDUAAR TEEN LÄHEB KINNO" pildid:

 

2017

​27. aprillil toimunud sündmuse pildidfilm "Galaktika valvurid Vol.2"
​16. märtsil toimunud sündmuse pildidfilm "Kaunitar ja koletis"
​1. veebruaril toimunud sündmuse pildidfilm "Kosmos meie vahel"

2016

​21. detsembril toimunud sündmuse pildidfilm "Laula"
​16. novembril toimunud sündmuse pildidfilm "Fantastilised elukad ja kust neid leida"
​28. septembril toimunud sündmuse pildidfilm "Miss Peregrini kodu ebaharilikele lastele"
28. juulil toimunud sündmuse pildidfilm "Närvidemäng"
 

 

Muumia

Hauatagune elu ja muumiate saladused on kütkestanud inimesi Egiptuse tsivilisatsiooni algusaegadest saati. Uue ja vaatemängulise "Muumia" filmi peaosas särab sarmikas Tom Cruise kartmatu ja lustliku hauarüüstajast õnneküti Nick Mortoni rollis. Iidsetel aegadel üksildase kõrbe sügavustesse elusalt maetud Egiptuse printsess Ahmanet (Sofia Boutella - Kingsman: The Secret Service; Star Trek Beyond), kes jäi ebaõiglaselt ilma oma troonipärimisõigusest, saab juhuse tahtel üles leitud ja päevavalgele toodud. Tohutust ülekohtust laastatud printsess toob endaga kaasa aastatuhande jooksul koondunud viha, kättemaksuhimu ja kurjuse, millist lihtsurelik ettegi kujutada ei oskaks. Tempoka seikluspõneviku teekond kulgeb Kesk-Ida lõpututest liivakõrbetest tänapäeva Londoni salajaste maa-aluste labürintideni tulvil hämmastavaid trikke, pingelisi tagaajamisi, ootamatuid süžeepöördeid ja hirmuäratavaid tegelasi. Nii saab sisse juhatatud uus maailm täis jumalaid ja koletisi...

 Suvised BUDUAAR TEEN LÄHEB KINNO sündmused!

Juunikuus toimub BUDUAAR TEEN LÄHEB KINNO 28. juunil kell 17.20 kino Coca-Cola Plaza 2. saalis humoorika animatsiooni "Mina, supervaras 3" esilinastusega. Sündmusel on kohal Buduaar TEEN üllatuskülaline, kellega koos pilti saab teha. Lisaks ootavad sündmuse külalisi üllatused ning enne filmi algust toimub suur auhinnaloos

Piletid hinnaga 7,10€ on juba müügil!
 


 

PS! Auhinnaloos ja film algavad kell 18.00, uksed avatakse kell 17.20.