Buduaar Teen läheb kinno 

"Buduaar Teen läheb kinno" on Coca-Cola Plaza noortele suunatud sündmus, mille raames toome vaatajani hetkel kõige populaarsema noortefilmi ning palju ägedaid tegevusi. 

Eelmine kinosündmus toimus 21. detsembril kino Coca-Cola Plaza 2. saalis. Filmiks oli humoorika animatsiooni "Laula" esilinastus. Sündmusel oli kohal ka Buduaar Teen'i üllatuskülaline, kelleks sel korral oli noor ja värske laulja Liina Ariadne Pedanik!

Kõikide osalejate vahel läks loosi hulgaliselt auhindu ning külalisi ootasid üllatused

Auhinnad:

  • Peauhinnaks Buckley London ehe
  • BalSnack - 2 kasti Balsnack kartulikrõpse
  • Coca-Cola seljakott üllatusega
  • Kingitus.ee elamuspakett
  • Buduaar Teen ajakirja aastatellimus
  • Dermoshop kinkekott
  • Fazer kingikott
  • CandyKing maiustused


Kohtumiseni järgmisel korral!

 


"BUDUAAR TEEN LÄHEB KINNO" pildid:
 

28. juulil toimunud sündmuse pildid
​28. septembril 
toimunud sündmuse pildid
​16. novembril 
toimunud sündmuse pildid
​21. detsembril 
toimunud sündmuse pildid

 

 

Laula

Buster Moon on tegus koaalakaru, kes juhib teatrit, mis kunagi oli uhke ja suursugune kultuurikants, kuid nüüd unustusse hääbumas ja üpris räämas. Teatrit palavalt armastav optimistlik Buster on valmis kõigeks, et saal taas publikuga täita. Viimase võimalusena päästa oma koduteater kuulutab ta välja maailma suurima lauluvõistluse, mis peaks tooma piisavalt palju külastajaid ja piletitulu, et kunagise kauni teatrihoone hiilgus taastada. 

Lauluvõistluse osalejaid koguneb murdu ning andekaimatena kerkivad esile viis värvikat finalisti: Mike, hiir, kes on laululõõritamises sama osav kui petuskeemide sepitsemises; Meena, hõbehäälne arglik elevandineiu, kes hädas halvava esinemishirmuga; Rosita, kurnatud notsu-emme, kes vajaks hädasti loomingulist puhkust oma 25 põrsakesest; Johnny, gorillapoiss gangsterite suguvõsast, kel hoopis kultuursemad unistused, kui pereäri jätkamine röövlijõugus; ja Ash, punkrokki armastav okassea-preili, kel parasjagu käsil valus lahkuminek ülbest poiss-sõbrast, et alustada oma soolokarjääri. 

Iga üks neist loodab, et Busteri lauluvõistlus on tema suur võimalus anda oma elule uus suund ja täita unelmad. Juhendades ja treenides võistlejaid uhkeks finaalkontserdiks, hakkab Buster mõistma, et võib-olla polegi teater see, mis kõige rohkem päästmist vajab.

Ülimalt lustlik ja emotsionaalne multifilm pakub nii suurtele kui väikestele vaatajatele ohtralt muusikalist rõõmu oma rohkem kui 65 hittlauluga, mida esitavad kõikvõimalikud ülihumoorikad karvased ja sulelised laulumeistrid. Filmi produtsentideks on Chris Meledandri ja Janet Healy, kes on ka kõigi eelmiste Illumination Studio populaarsete multikate nagu Mina, Supervaras, Käsilased, Lemmikloomade salajane elu jt loojateks. 

Eesti vaatajate jaoks annavad filmitegelastele oma hääle: Hele Kõrve (Ash), Mait Malmsten (Lance), Margus Tabor (Preili Crawly), Jaan Rekkor (Big Daddy) , Sergo Vares (Buster Moon) , Indrek Taalmaa (Norman), Juss Haasma (Eddie), Tiit Sukk (Günter), Ott Sepp (Johnny), Gerli Padar (Meena), Andero Ermel (Mike), Anne Reemann (Nana).

Teostus: tõlkija Mihkel Mõisnik, dublaažirežissöör Erki Aule, helirežissöör Markku Tiidumaa, dublaažiprodutsent Jette Karmin, dublaažistuudio Orbital Vox.