Kuufilm paistab silma. Ilma temata ei saa. Ta on igal pool kuhu sa lähed. Kõik räägivad temast. Ta ei jäta sind rahule. Ta on nagu uni, mis ei lähe enne ära kui sa oled ta lõpuni vaadanud. Ja Kuufilm on vaatamist väärt. Miks?

Novembri Kuufilm on superkangelaste maailma staaride suurim film "Õigluse liiga".

Superman (Henry Cavill) ohverdas end kogu maailma hüvangu nimel, lubades oma kehal ja hingel näiliselt hävineda suurfilmis „Batman vs Superman: Õigluse koidik“. Kannustatuna taasleitud usust inimkonda ja Supermani isetust teost seisab Bruce Wayne (Ben Affleck) DC filmiuniversumi suurimas filmi "Õigluse liiga" silmitsi oma seni kõige suurema vaenlasega, salapärase kosmilise jõuga, mis ähvardab meie maailma katastroofilise rünnakuga.

Batman aga ei suuda üksi maailma päästa. Ta sunnitud üheskoos Diana Prince`i (Gal Gadot) ehk amatsoonide kangelase Wonder Womaniga käima läbi tule ja vee, et moodustada võitmatute kangelaste liiga. Üksteise järel värbavad nad oma ridadesse omapärased kangelased: ookeanisügavuses peituv Atlantise kuningas Aquaman (Jason Momoa), tehniliselt täiustatud Küborg (Ray Fisher) ja ebamaiselt väle kangelane Välk (Ezra Miller). Üheskoos peavad nad vastu astuma võimsale vastasele, kelle raevukas jõud tundub piiritu. 

DC koomiksite superkangelaste filmiuniversum sai alguse 2013. aasta filmiga „Terasmees“ (Man of Steel), kus Supermani rolli astus esmakordselt Henry Cavill ja lavastajaks oli tulevane DC superkangelaste filmide juhendaja ja visionäär Zack Snyder. Nüüdseks on Snyder lavastanud juba kolm filmi, mille peategelasteks on Superman või Batman. Kui eelmise aasta „Batman vs Superman: Õigluse koidik“ viis kokku kaks kangelast, keda lõhestasid erimeelsused, siis selle aasta suurim film „Õigluse liiga“ ühendab kangelaste maailma vägevaimad jõud, et üheskoos ülla eesmärgi nimel võidelda.

See on esimene kord, kui kinoekraanidele astub niivõrd suur grupp DC kuulsamaid kangelasi. „Troonide mängu“ staar Jason Mamoa on justkui loodud kehastama vetekuningast Aquamani ning Välk pole kunagi nii muhe olnud, kui ta on seda Ezra Milleri kehastuses. Ray Fisher kehastab Küborgi ning Gal Gadot naaseb pärast võidukat „Wonder Womani“ seiklust taas amatsoonide printsessina Batmani kõrvale, et maailmas kord taastada. Teistes osades säravad Amy Adams, Jeremy Irons, Diane Lane, Connie Nielsen, J.K. Simmons, Ciaran Hinds, Amber Heard ja paljud teised.

Õigluse liiga“ novembri Kuufilmi esilinastus 15. novembril kell 19.00 SCAPE saalis

Piletid esilinastusele leiad SIIT!

"Õigluse liiga" Sinu kinodes alates 17. novembrist. Esilinastused 15. ja 16. novembril.

Vaata treilerit: